Leírás és Paraméterek
Rozsdamentes acélból készült, forrasztott lemezes hőcserélő.
A hőcserélő adatai a SWEP weboldalán: www.swep.net/products/b8t
| Lemezszám | 10 |
| Méret | 317 x 76 x 26,4 mm |
| Csonkok mérete | 3/4" |
| Csonkok távolsága | 278 / 40 mm |
| Csatlakozások típusa | Külső menet csatlakozás |
| Járatok száma | 2 |
| A lemez anyaga | 316 rozsdamentes acél |
| Súly | 1,6 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.