Leírás és Paraméterek
Rozsdamentes acél anyagú, kézzel hajlítható hullámcső pár, 8 mm vastag poliészter anyagú hőszigeteléssel, külső UV-álló PVC védőfólia borítással, 2x0,75 mm keresztmetszetű hőérzékelő vezetékkel
| Rozsdamentes acélcső belső átmérője (d1) | 20,9 mm |
| Rozsdamentes acélcső külső átmérője (d2) | 26,4 mm |
| Rozsdamentes acélcső falvastagsága | 0,18 mm |
| Csőközepek távolsága | 67,4 mm |
| Legkisebb hajlítási sugár | 30 mm |
| Csatlakoztatható hollandi mérete | 1" |
| Maximális hosszúság | 200 m |
| Maximális közeghőmérséklet | 150°C (rövid ideig 180°C) |
| Maximális üzemi nyomás | 10 bar |
| Hőszigetelés vastagsága | 8 mm |
| Hőszigetelés hővezetési együtthatója (az EN 12667 szabvány szerint) | 0,029 W/mK |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
BiSolar PES EP dupla szolárcső, méret: DN 16, hőszigetelés vastagsága: 8 mm
5.842 Ft
Gyártó: Evertec
Raktáron