Leírás és Paraméterek
Extravarem 12 literes függesztett ivóvizes tágulási tartály
Fix membránnal.
| Térfogat | 12 liter |
| Átmérő | 270 mm |
| Magasság | 310 mm |
| Csatlakozás | 3/4" |
| Maximális nyomás | 8 bar |
| Előnyomás | 3,5 bar |
| Maximális hőmérséklet | 99 °C |
| Minimális üzemi hőmérséklet | -10 °C. |
| Tömeg | 4,2 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.