Leírás és Paraméterek
Megérkezett a Fronius új generációs 3 fázisú, transzformátor nélküli, magas hatásfokú invertercsaládja! Minden teljesítményigényre talál megfelelő típust, mivel az invertercsalád által lefedett teljesítmény 3kW-20kW-ig terjed. A széles bemeneti feszültségtartomány, a két MPPT, az IP65-ös védettség maximális rugalmasságot adnak a rendszertervezésben. Az alapfelszerelés része a vezetékes, vagy vezeték nélküli internet csatlakozási lehetőség. A piac egyik legkommunikatívabb invertere, képes WLAN-on, vagy Etherneten keresztül kommunikálni nem csak Fronius eszközökkel, a működés adatait folyamatosan gyűjteni, az Internetre küldeni. Már most megfelel a jövő igényeinek, mivel képes a Smart Griddel, Smart Home-mal való együttműködésre.
| Műszaki adatok | |
| Maximális DC teljesítmény | 3125 W |
| Max. bemeneti áram (Idc max1, Idc max2) | 16/16A |
| Max. bemeneti feszültség (Udc max) | 1000 V |
| Névleges AC teljesítmény (Pac,r) | 3000 W |
| Max. kimeneti áram (Iac max) | 13,5 A |
| Frekvencia (fr) | 50 Hz/60 Hz |
| Frekvencia tartomány (fmin - fmax) | 46 – 65 Hz |
| Torzítási tényező | < 3% |
| Max. hatásfok | 98% |
| Magasság | 645 mm |
| Szélesség | 431 mm |
| Mélység | 204 mm |
| súly | 19,9 kg |
| Védettség | IP55 |
| Érintésvédelmi osztály | 1 |
| Túlfeszültség besorolás (DC/AC) | 2 / 3 |
| Éjszakai fogyasztás | < 1 W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.