Leírás és Paraméterek
Multienergiás (szolár) fűtésű tárolók
Ezek a készülékek elsősorban napkollektorral és/vagy bármilyen kazánnal való felfűtésre, kívánságra köthető alsó és/vagy felső – középmagasságban elhelyezett – villamos pótfűtéssel is elláthatók. Alsó és felső elektromos fűtés külön vásárolható. A tárolók csak alsó (…C) vagy alsó és felső hőcserélős kivitelűek (…C2) lehetnek. Minden készülék rendelkezik hőmérő, valamint cirkulációs csonkkal. A 200-300 literes készülékek hőszigetelése 47 mm, a 400-500 litereseké 50 mm és a 800-1000 litereseké 100 mm. A külső köpeny szürke műanyagpalást fekete műanyagfedéllel.
- rendkívül jó hőntartás
- multienergiás üzemeltethetőség
- speciális tűzzománc tartálybevonat
- egy- és háromfázisú villamos pótfűtés
- aktív anódos korrózió védelem
- cirkulációs csonk
Letölthető anyagok:
EU megfelelőségi nyilatkozat
Összesített gyártói megfelelőségi nyilatkozat
| Gyártó | Hajdu |
| Névleges térfogat | 200 liter |
| Belső hőcserélők | Két hőcserélővel |
| Álló, vagy fali kivitel | Álló |
| Űrtartalom | 200 liter |
| Magasság | 1530 mm |
| Átmérő | 546 mm |
| Maximális üzemi nyomás | 0.6 MPa |
| Alsó hőcserélő felülete | 1 m2 |
| Felső hőcserélő felülete | 0.8 m2 |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Tömeg | 89 kg |
| Vízcsatlakozás | 3/4" |
| Hőcserélő csatlakozás | 3/4" |
| Cirkuláció csatlakozás | 3/4" |
| Beépített elektromos fűtőpatron | nincs |
| Középső 6/4"-os csonk elektromos fűtőpatronnak | van |
| Alsó karimába beépíthető elektromos fűtőpatron | 2400 W, vagy 3400 W |
| Alsó karima | van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.