Leírás és Paraméterek
Maxivarem 500 literes álló tágulási tartály
Cserélhető membránnal, csavarozható karimával.
| Térfogat | 500 liter |
| Átmérő | 775 mm |
| Magasság | 1250 mm |
| Csatlakozás | 1,5" |
| Maximális nyomás | 6 bar |
| Előnyomás | 1,5 bar |
| Maximális hőmérséklet | 99 °C |
| Minimális üzemi hőmérséklet | -10 °C. |
| Tömeg | 95 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.