Leírás és Paraméterek
Álló kivitelű melegvíz-tároló, 2.45 m2 alsó és 1.12 m2-es felső hőcserélővel, zománcozott belső felülettel, hőszigeteléssel, hőmérővel, magnézium anóddal, 8 cm-es tartálytestre habosított hőszigeteléssel.
| Gyártó | Drazice |
| Névleges térfogat | 1000 liter |
| Belső hőcserélők | Két hőcserélővel |
| Álló, vagy fali kivitel | Álló |
| Űrtartalom | 930 liter |
| Magasság | 2050 mm |
| Átmérő | 1010 mm |
| Maximális üzemi nyomás | 1 MPa |
| Alsó hőcserélő felülete | 2.45 m2 |
| Felső hőcserélő felülete | 1.12 m2 |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Tömeg | 248 kg |
| Vízcsatlakozás | 1 1/4" |
| Hőcserélő csatlakozás | 1" |
| Cirkuláció csatlakozás | 3/4" |
| Beépített elektromos fűtőpatron | - |
| Középső 6/4"-os csonk elektromos fűtőpatronnak | van |
| Alsó karimába beépíthető elektromos fűtőpatron | TPK, R, SE típus |
| Alsó karima | van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.