Leírás és Paraméterek
Zománcozott belső felülettel, hőszigeteléssel, hőmérővel, magnézium anóddal, a tartálytestre habosított hőszigeteléssel.
| Gyártó | Drazice |
| Névleges térfogat | 160 liter |
| Belső hőcserélők | Egy hőcserélővel |
| Álló, vagy fali kivitel | Álló |
| Űrtartalom | 148 liter |
| Magasság | 1255 mm |
| Átmérő | 524 mm |
| Maximális üzemi nyomás | 0.6 MPa |
| Alsó hőcserélő felülete | 1.45 m2 |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Tömeg | 148 kg |
| Vízcsatlakozás | 3/4" |
| Hőcserélő csatlakozás | 1" |
| Cirkuláció csatlakozás | 3/4" |
| Beépített elektromos fűtőpatron | - |
| Középső 6/4"-os csonk elektromos fűtőpatronnak | nincs |
| Alsó karima | nincs |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Drazice OKC 160/1m2 egyhőcserélős elektromos fali melegvíz-tároló
245.110 Ft
Gyártó: Drazice
Raktáron
Drazice OKC 125 NTR egyhőcserélős melegvíz-tároló, tisztítónyílás nélkül
242.570 Ft
Gyártó: Drazice
Raktáron
Drazice OKC 160 NTR/HV egyhőcserélős melegvíz-tároló, felső bekötés
270.510 Ft
Gyártó: Drazice
Raktáron