Leírás és Paraméterek
144 literes álló, felső bekötésű egy hőcserélős melegvíz-tároló, 1,45 m2-es hőcserélővel, cirkulációs csatlakozással, zománcozott belső felülettel, hőszigeteléssel, hőmérővel, magnézium anóddal, a tartálytestre habosított hőszigeteléssel.
| Gyártó | Drazice |
| Névleges térfogat | 160 liter |
| Belső hőcserélők | Egy hőcserélővel |
| Álló, vagy fali kivitel | Álló |
| Űrtartalom | 144 liter |
| Magasság | 1092 mm |
| Átmérő | 584 mm |
| Maximális üzemi nyomás | 0.6 MPa |
| Alsó hőcserélő felülete | 1.45 m2 |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Tömeg | 77 kg |
| Vízcsatlakozás | 3/4" |
| Hőcserélő csatlakozás | 3/4" |
| Cirkuláció csatlakozás | 3/4" |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.