Leírás és Paraméterek
Álló kivitelű melegvíz-tároló, 1,45 m2-es hőcserélővel, zománcozott belső felülettel, hőszigeteléssel, hőmérővel, magnézium anóddal, a tartálytestre habosított hőszigeteléssel.
| Gyártó | Drazice |
| Névleges térfogat | 200 liter |
| Belső hőcserélők | Egy hőcserélővel |
| Álló, vagy fali kivitel | Álló |
| Űrtartalom | 208 liter |
| Magasság | 1357 mm |
| Átmérő | 584 mm |
| Maximális üzemi nyomás | 0.6 MPa |
| Alsó hőcserélő felülete | 1.45 m2 |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Tömeg | 95 kg |
| Vízcsatlakozás | 3/4" |
| Hőcserélő csatlakozás | 1" |
| Cirkuláció csatlakozás | 3/4" |
| Beépített elektromos fűtőpatron | - |
| Középső 6/4"-os csonk elektromos fűtőpatronnak | van |
| Alsó karimába beépíthető elektromos fűtőpatron | TPK, R, SE típus |
| Alsó karima | van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Drazice OKC 200 NTR egyhőcserélős melegvíz-tároló, tisztítónyílás nélkül
322.580 Ft
Gyártó: Drazice
Raktáron