Leírás és Paraméterek
Álló kivitelű melegvíz-tároló, két db 1m2-es hőcserélővel, zománcozott belső felülettel, hőszigeteléssel, hőmérővel, magnézium anóddal, a tartálytestre habosított hőszigeteléssel.
| Gyártó | Drazice |
| Névleges térfogat | 200 liter |
| Belső hőcserélők | Két hőcserélővel |
| Álló, vagy fali kivitel | Álló |
| Űrtartalom | 200 liter |
| Magasság | 1400 mm |
| Átmérő | 584 mm |
| Maximális üzemi nyomás | 0.6 MPa |
| Alsó hőcserélő felülete | 1 m2 |
| Felső hőcserélő felülete | 1 m2 |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Tömeg | 102 kg |
| Vízcsatlakozás | 3/4" |
| Hőcserélő csatlakozás | 1" |
| Cirkuláció csatlakozás | 3/4" |
| Beépített elektromos fűtőpatron | - |
| Középső 6/4"-os csonk elektromos fűtőpatronnak | nincs |
| Alsó karima | nincs |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.