Leírás és Paraméterek
Álló kivitelű melegvíz-tároló, 1 m2 alsó és 1 m2-es felső hőcserélővel, zománcozott felületvédelemmel, magnézium korrozióvédő anóddal, a tartálytestre habosított hőszigeteléssel.
| Gyártó | Drazice |
| Névleges térfogat | 200 liter |
| Belső hőcserélők | Két hőcserélővel |
| Álló, vagy fali kivitel | Álló |
| Űrtartalom | 200 liter |
| Magasság | 1377 mm |
| Átmérő | 584 mm |
| Maximális üzemi nyomás | 1 MPa |
| Alsó hőcserélő felülete | 0.8 m2 |
| Felső hőcserélő felülete | 0.8 m2 |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Tömeg | 104 kg |
| Vízcsatlakozás | 3/4" |
| Hőcserélő csatlakozás | 3/4" |
| Cirkuláció csatlakozás | 3/4" |
| Beépített elektromos fűtőpatron | - |
| Középső 6/4"-os csonk elektromos fűtőpatronnak | van |
| Alsó karimába beépíthető elektromos fűtőpatron | nincs |
| Alsó karima | nincs |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Drazice OKCE 200 NTR/2,2 egyhőcserélős melegvíz-tároló 2,2 kW-os elektromos fűtőpatronnal
384.810 Ft
Gyártó: Drazice
Raktáron