Leírás és Paraméterek
Álló kivitelű melegvíz-tároló, 1.5 m2-es hőcserélővel, zománcozott belső felülettel, hőszigeteléssel, hőmérővel, magnézium anóddal, a tartálytestre habosított 6 cm-es hőszigeteléssel, tisztító és kémlelő nyílással.
| Gyártó | Drazice |
| Névleges térfogat | 300 liter |
| Belső hőcserélők | Egy hőcserélővel |
| Álló, vagy fali kivitel | Álló |
| Űrtartalom | 296 liter |
| Magasság | 158 mm |
| Átmérő | 670 mm |
| Maximális üzemi nyomás | 1 MPa |
| Alsó hőcserélő felülete | 1.5 m2 |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Tömeg | 108 kg |
| Vízcsatlakozás | 1" |
| Hőcserélő csatlakozás | 1" |
| Cirkuláció csatlakozás | 3/4" |
| Beépített elektromos fűtőpatron | - |
| Középső 6/4"-os csonk elektromos fűtőpatronnak | van |
| Alsó karimába beépíthető elektromos fűtőpatron | TPK, R, SE típus |
| Alsó karima | van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Drazice OKCE 200 NTR/2,2 egyhőcserélős melegvíz-tároló 2,2 kW-os elektromos fűtőpatronnal
384.810 Ft
Gyártó: Drazice
Raktáron