Leírás és Paraméterek
Reflex AF 750/1, indirekt tároló használati melegvíz készítéshez, minden fűtési rendszerben alkalmazható, leginkább az alacsony hőmérsékletűekben. A Reflex AF 750/1 minőségi acél tároló, higiénikus, lerakódás mentes zománcozással van ellátva, a DIN 4753 előírásainak megfelelően. Maximális üzemi nyomás fűtővíznél 16 bar, ivóvíznél 10 bar. Maximális üzemi hőmérséklet 110°C, ivóvíznél 95°C.
Termék részletes ismertetése:
- Fóliaburkolatú szigeteléssel
- Hőszigetelés nincs a tartályon, külön kerül szállításra
- Két anódot tartalmaz
- Kiegészítő RP 1 ½ csatlakozkással elektromos fűtőbetét beszereléséhez
- Használati melegvíz készítéshez
- Minden fűtési rendszerben alkalmazható
- Minőségi acél tároló
- Higiénikus, lerakódás mentes zománcozás a DIN 4753 előírásainak megfelelően
- Magnézium anód
- Max üzemi nyomás fűtővíz 16 bar/ ivóvíz 10 bar
- Max. üzemi hőmérséklet 110°C/ ivóvíz 95°C
| Műszaki adatok | |
| Tárolt vízmennyiség | 750 l |
| Átmérő | 910 mm |
| Magasság | 2000 mm |
| Súly | 227 kg |
| Megengedett üzemi nyomás fűtővíznél | 16 bar |
| Megengedett üzemi nyomás ivóvíznél | 10 bar |
| Maximális üzemi hőmérséklet fűtővíznél | 110°C |
| Maximális üzemi hőmérséklet ivóvíznél | 95°C. |
| HMV teljesítmény (ΔT= 35°C) | 137,1 l/min |
| Fűtőfelület | 3,7 m2 |
| Melegvíz kimenet | 5/4 R |
| Hidegvíz bemenet | 5/4 R |
| Keringés | 3/4 R |