Leírás és Paraméterek
Reflex AF 1000/2 indirekt szolár tároló, használati melegvíz készítéshez, kiegészítő fűtőkígyóval napenergia hasznosításához. Minden fűtési rendszerben alkalmazható, leginkább az alacsony hőmérsékletűekben. A Reflex AF 1000/2 minőségi acél tároló, fóliaburkolatú szigeteléssel rendelkezik, valamint higiénikus, lerakódás mentes zománcozással van ellátva. Maximális üzemi nyomás fűtővíz,szolár körnél 16 bar, ivóvíznél 10 bar. Maximális üzemi hőmérséklet fűtővíz, szolár körnél 110 °C, ivóvíznél 95°C.
Termék részletes ismertetése:
- Minden fűtési rendszerben alkalmazhatók
- Minőségi acél tároló
- Higiénikus, lerakódás mentes zománcozás
- Magnézium anód
- Fóliaburkolatú szigetelés
- Max üzemi nyomás fűtővíz 16 bar/ ivóvíz 10 bar
- Max. üzemi hőmérséklet 110°C/ ivóvíz 95°C
| Műszaki adatok | |
| Tárolt vízmennyiség | 995 l |
| Átmérő | 1010 mm |
| Magasság | 2025 mm |
| Súly | 275 kg |
| Megengedett üzemi nyomás fűtővíznél | 16 bar |
| Megengedett üzemi nyomás ivóvíznél | 10 bar |
| Maximális üzemi hőmérséklet fűtővíznél | 110°C |
| Maximális üzemi hőmérséklet ivóvíznél | 95°C. |
| HMV teljesítmény (ΔT= 35°C) | 159,8 l/min |
| Fűtőfelület(AH/FH) | 2,45/1,12 m2 |
| Melegvíz kimenet | 5/4 R |
| Hidegvíz bemenet | 5/4 R |
| Keringés | 3/4 R |