Leírás és Paraméterek
Zománcozott belső felületű melegvíz-tároló, 2 db belső hőcserélővel, hőmérővel, 2 db magnézium anóddal, a tartálytestre habosított 50 mm vastag hőszigeteléssel.
Az alsó hőcserélő 1.8 m2-es felületű a napkollektorok számára, mely a tartály duplafalú fenekébe is be van vezetve. Így biztosított a tartály teljes térfogatának fűtése.
A felső, megnővelt méretű, kétspirálos hőcserélő 4.6 m2-es, kifejezetten az alacsony hőmérsékletű fűtővizet előállító hőszivattyúk, vagy kazánok csatlakoztatására. Használata lehetővé teszi a hőtermelő üzemidejének meghosszabbodását, a kapcsolási számok csökkentését, a visszatérő víz hőmérsékletének alacsonyan tartását és ezáltal a hőtermelő magas hatásfokú üzemét.
| Gyártó | Solarbayer |
| Névleges térfogat | 350 liter |
| Belső hőcserélők | Nagy felületű hőcserélővel hőszivattyúhoz |
| Álló, vagy fali kivitel | Álló |
| Térfogat (megközelítőleg) | 390 liter |
| Magasság | 1590 mm |
| Billentési magasság | 1765 mm |
| Átmérő (hőszigeteléssel együtt) | 750 mm |
| PU hőszigetelés vastagsága | 50 mm |
| Súly | 200 kg |
| Maximális nyomás (tartály) | 10 bar |
| Maximális hőmérséklet | 95 °C |
| - | |
| Felső, dupla tekercselésű hőcserélő adatai | |
| Felület | 4,6 m² |
| Térfogat | 22 l |
| Maximális nyomás | 10 bar |
| Maximális fűtőközeg hőmérséklet | 95 °C |
| Nyomásveszteség 3 m³/h térfogatáramnál | 56 mbar |
| - | |
| Alsó hőcserélő adatai | |
| Felület | 1,5 m² |
| Térfogat | 14 l |
| Maximális nyomás | 10 bar |
| Maximális fűtőközeg hőmérséklet | 110 °C |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.