Leírás és Paraméterek
| Műszaki adatok | |
| Maximális DC teljesítmény | 8400 W |
| Max. bemeneti áram PV1/PV2 (Idc max) | 22/11 A |
| Max. bemeneti feszültség (Udc max) | 600 V |
| Névleges AC teljesítmény (Pac,r) | 8000 VA |
| Max. kimeneti áram (Iac max) | 12,9 A |
| Min. kimeneti feszültség (1F/3F) (Uac min) | 180V / 312V |
| Max. kimeneti feszültség (1F/3F) (Uac max) | 280V / 485V |
| Frekvencia | 50 Hz/60 Hz |
| Frekvencia tartomány (fmin - fmax) | 45 – 65 Hz |
| Torzítási tényező | < 3% |
| Max. hatásfok | 98% |
| Max. európai hatásfok | 97,5% |
| Magasság | 530 mm |
| Szélesség | 355 mm |
| Mélység | 200 mm |
| Tömeg | 23 kg |
| Védettség | IP65 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.