Leírás és Paraméterek
Rozsdamentes acélból készült, forrasztott lemezes hőcserélő.
A hőcserélő adatai a SWEP weboldalán: www.swep.net/products/b10t/
| Lemezszám | 20 |
| Méret | 289x 119 x 75 mm |
| Csonkok mérete | 1" |
| Csonkok távolsága | 243 / 72mm |
| Csatlakozások típusa | Külső menet csatlakozás |
| Járatok száma | 2 |
| A lemez anyaga | 316 rozsdamentes acél |
| Súly | 3,07 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.