Leírás és Paraméterek
| Anyag | Alumínium |
| Felület | BLK Fényes |
| Vastagság | 5 mm |
| Alkalmazható hőmérsékleti tartomány | max. 30 °C |
| Talpfuratátmérő | 5 mm |
| Magasság | 64 mm |
| Hosszúság | 138 mm |
| Szélesség | 30 mm |
| Termék súlya (darabonként) | 87,85 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.