Leírás és Paraméterek
A Würth ZEBRA márkanév alatt forgalmazott termékek az abszolút csúcsminőséget képviselik, működés és élettartam tekintetében egyaránt.
A 47 mm-es profil magasság révén megfelelően merev tartószerkezetek építhetők, elfogadható költségek mellett.
Az előre gyártott innovatív "clik" rendszer segítségével az összeszerelés időtakarékos és egyszerű.
| Anyag | ALU Alumínium - AL |
| Felület | BLK Fényes |
| Magasság | 47 mm |
| Hosszúság | 3150 mm |
| Szélesség | 37 mm |
| Termék súlya (szálanként) | 2344 g |
| Másodrendű nyomaték | Ix = 3.155 cm^4 |
| Iy = 7.709 cm^4 | |
| Keresztmetszeti tényező | Wx = 3,155 cm^3 |
| Wx = 2,256 cm^3 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.