Leírás és Paraméterek
Extravarem 2 literes függesztett ivóvizes tágulási tartály
Fix membránnal.
| Térfogat | 2 liter |
| Átmérő | 125 mm |
| Magasság | 237 mm |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Maximális nyomás | 10 bar |
| Előnyomás | 3,5 bar |
| Maximális hőmérséklet | 99 °C |
| Minimális üzemi hőmérséklet | -10 °C. |
| Tömeg | 0,6 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.