Leírás és Paraméterek
Extravarem 40 literes függesztett ivóvizes tágulási tartály
Fix membránnal.
| Térfogat | 40 liter |
| Átmérő | 320 mm |
| Magasság | 580 mm |
| Csatlakozás | 3/4" |
| Maximális nyomás | 8 bar |
| Előnyomás | 3,5 bar |
| Maximális hőmérséklet | 99 °C |
| Minimális üzemi hőmérséklet | -10 °C. |
| Tömeg | 12 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.