Leírás és Paraméterek
Álló kivitelű, felső bekötésű melegvíz-tároló, cirkulációs csatlakozással, 1.08 m2-es hőcserélővel, zománcozott belső felülettel, hőszigeteléssel, hőmérővel, magnézium anóddal, a tartálytestre habosított hőszigeteléssel.
| Gyártó | Drazice |
| Névleges térfogat | 100 liter |
| Belső hőcserélők | Egy hőcserélővel |
| Álló, vagy fali kivitel | Álló |
| Űrtartalom | 87 liter |
| Magasság | 902 mm |
| Átmérő | 524 mm |
| Maximális üzemi nyomás | 0.6 MPa |
| Alsó hőcserélő felülete | 1.08 m2 |
| Energiahatékonysági osztály | B |
| Tömeg | 53 kg |
| Vízcsatlakozás | 3/4" |
| Hőcserélő csatlakozás | 3/4" |
| Cirkuláció csatlakozás | 3/4" |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.